Áčka 2018

Narozena 23.3.2018 ve spojení Candia Ro-Ga pair a Cendy Black Monster.

Arkás

Arky u nás zůstal po zrušené rezervaci. Kvůli jeho krásným očím – dlouhým řasám – jej páníčci odmítli. Jsme si na sebe zvykli a jelikož má tu nejúžasnější povahu, co si páníček může přát, nechali jsme si jej. Je mohutný, hodně chlupatý a obrovský mazel poslušný na slovo, hujer, laskavý a milý. Je radost s ním chodit na procházky.

Adonis

Aisa

Ariadna

Ariadny další fotky.

„Je naprosto úžasná! Do rodiny, miluje děti, je mazlivá, kontaktní. Je hrozný závislák, kam se hnu, jde se mnou. Má ráda lidi, s každým je hned kamarádka, jen některé psy trochu nemusí a nebo si nás (její smečku) hlídá a odhání ostatní, ale s většinou vychází v pohodě. Prý je na nás radost se dívat, když spolu cvičíme, jaký spolu máme úžasný vztah. Miluje stopy, obrany i poslušnost a v podstatě vše co spolu děláme. Na obranách začala být dost dračice, klidně by vyjela figurantovi po ruce, ale v momentě se s ním i ochotně mazlí. Je plná energie, taková „tryskomyš“. Zkoušky zatím máme BH, ZZO, ZZO1, z této i závody. A miluje jízdu autem ?. Je hodně poslušná jak na cvičáku, tak i na procházkách a v normálním životě ? je to prostě láska ?Michaela Nováčková, majitelka

Astraia

Ája byla vybrána, aby dělala společnost Kendušce. Holky si spolu vyhrají, na procházkách lumpačí. Aja je trochu prdelka, drží se mě jako klíště a vůbec ji nezajímají ostatní psi. Uchovnili jsme ji a už měla i „D“ štěníky. Stará se o ně a kojí do jejich tří měsíců.